Černá dámská kabelka

GIGI
31003-18-00
3 490 Kč
Hlavní rysy
Barva Černá
Materiál Hladká kůže, Lakovaná kůže
Barva kovů Stříbrná
Zapínání Zip
A - Délka 17 cm
B - Výška 12 cm
C - Šířka 6,5 cm
POPIS PRODUKTU

Černá dámská kabelka vyrobená z vysoce kvalitní hladké a lakované kůže. Model přitahuje pozornost kompilací kůží, což jej činí mimořádně moderním a stylovým. Další ozdobou je kožešinová klíčenka a stříbrné logo KAZAR.

Dámská kabelka má:

  • 3 přihrádky zapínané na zip,
  • Uvnitř 1 otevřenou kapsu a 1 zapínanou na zip.

Ošetřování a Technologie
Ošetřování:

Hladkou kůži je třeba pravidelně čistit, nejlépe vlhkým hadříkem, protože prach a nečistoty škrábou povrch kůže. Jemně navlhčete čistý hadřík nebo houbičku v pěně, vyždímejte přebytečnou vodu a vytřete kůži do čista, bez přílišného namáčení. Po vyschnutí použijte pastu nebo krém.

K čištění hladké kůže doporučujeme pěnu Cleaning Foam, kterou je třeba nanést na kousek materiálu a čistit s ní celou plochu produktu.

Nepoužívejte samoleštící pasty, protože mohou poškodit povrch kůže. Správná impregnace chrání pokožku proti vlhkosti, skvrnám a soli.

Prostředky doporučené pro ošetření:

Lakovaná kůže by měla být čištěna měkkým hadříkem navlhčeným ve vlažné vodě, mléku nebo mýdlovém roztoku. Nečistěte pastou nebo krémem! Po vysušení při pokojové teplotě by měla být kůže leštěna jemným, suchým flanelem. Nepoužívejte rozpouštědla s acetonem. Výrobky z lakované kůže by neměly být používány při teplotách nižších než -5°C.

K čištění lakované kůže doporučujeme pěnu Cleaning Foam, kterou je třeba nanést na kousek materiálu a čistit s ní celou plochu produktu.

Prostředky doporučené pro ošetření:

Dodání a platba
Druhy plateb:

E-převod

Platba kartou Visa Platba kartou Mastercard

Platba v českých korunách

Oblast doručení:
Metody doručení:
Dodávky jsou doručovány do České republiky ve všední dny od pondělí do pátku, s výjimkou státních svátků.

Dodávka zdarma