Dámské lodičky černé

NATALIE
43097-01-00
4 690 Kč
Hlavní rysy
Barva Černá
Materiál Telecí kůže
Podšívka Ovčí kůže
Výška podpatku Vysoký
Podešev Kůže
A - Skutečná výška podpatku 12 cm
Měření uvedená pro velikost: 37
POPIS PRODUKTU

Černé dámské lodičky vyrobené z vysoce kvalitní telecí kůže, uhranou svůdným střihem a univerzální černou, díky níž boty dokonale zapadnou do každé stylizace.

  • Podšívka je vyrobena z velmi jemné ovčí kůže, která poskytuje pocit komfortu během chůze.
  • Lodičky mají exkluzivní koženou podrážku.

Ošetřování a Technologie
Ošetřování:

Hladkou kůži je třeba pravidelně čistit, nejlépe vlhkým hadříkem, protože prach a nečistoty škrábou povrch kůže. Jemně navlhčete čistý hadřík nebo houbičku v pěně, vyždímejte přebytečnou vodu a vytřete kůži do čista, bez přílišného namáčení. Po vyschnutí použijte pastu nebo krém.

K čištění hladké kůže doporučujeme pěnu Cleaning Foam, kterou je třeba nanést na kousek materiálu a čistit s ní celou plochu produktu.

Nepoužívejte samoleštící pasty, protože mohou poškodit povrch kůže. Správná impregnace chrání pokožku proti vlhkosti, skvrnám a soli.

Prostředky doporučené pro ošetření:

Kožené podrážky. Před čištěním by měla být podrážka důkladně očištěna vlhkým hadříkem nebo houbičkou a speciálním mýdlem určeným pro kožené výrobky. Vyhněte se promočení podrážky. Po umytí by měla být podrážka zcela vysušena. Na připravenou podrážku a její okraje naneste tenkou vrstvu tuku, např: Kazar Oiled Leather Conditioner, a ponechejte jej vsáknout. Jakmile kůže absorbuje všechen tuk, může být postup zopakován. Nakonec by měla být podrážka vyleštěna. Tuk by neměl přicházet do styku s horní částí boty, protože může způsobit těžce odstranitelné skvrny.

Dodání a platba
Druhy plateb:

E-převod

Platba kartou Visa Platba kartou Mastercard

Platba v českých korunách

Oblast doručení:
Metody doručení:
Dodávky jsou doručovány do České republiky ve všední dny od pondělí do pátku, s výjimkou státních svátků.

PODOBNÉ PRODUKTY

Dámské lodičky černé

CLEMENTIS
4 290 Kč

Dámské lodičky černé

ELDERBERRY
4 690 Kč

DOPORUČENO V SADĚ