Hnědé pánské kotníkové boty

AGRIGAN
43108-26-02
4 290 Kč
THINSULATE INSULATION
Hlavní rysy
Typ Derby, Biker boots
Barva Hnědá
Materiál Nubuk, Jiný materiál
Thinsulate™ Ano
Oteplení Ano
Barva kovů Černá
Podešev Syntetický
Podšívka Textilní materiál
Styl Casual
POPIS PRODUKTU

Hnědé pánské kotníkové boty vyrobené z vysoce kvalitního nubuku se syntetickými prvky představují odvážný mužský styl inspirovaný motorkářským stylem. Masivní, trekkingová podešev dodává sportovní charakter. Nadčasová, hnědá koloristika způsobuje, že obuv je perfektním doplňkem podzimně-zimních stylizací.

  • Vysoké šněrování zajišťuje dokonalé přizpůsobení a připevnění svršku k noze.
  • Protiskluzová podrážka se dokonale osvědčí ve všech povětrnostních podmínkách.
  • Použití technologie mikrovláken Thinsulate™ zajišťuje prodyšnost materiálu, což zaručuje udržování správné tepelné rovnováhy.

Ošetřování a Technologie
Technologie:

Jedinečná mikrovlákna Thinsulate™ jsou asi desetkrát menší než vlákna jiných syntetických izolací (oteplení), což je činí mnohem účinnější v akumulaci vzduchu a jsou tedy účinnější při udržování těla v teple a pohodlí. Díky většímu množství vzduchový polštářků poskytují nejen ty nejlepší parametry oteplení, ale rovněž stabilní elasticitu navzdory tlakům, které se vyskytují během používání. Zatímco jiné materiály ztrácejí své tepelné vlastnosti Thinsulate™ zůstává po celou dobu používání nezměněný. Vysoká prodyšnost Thinsulate™ zaručuje správnou tepelnou rovnováhu bez ohledu na podmínky používání Materiál Thinsulate™ je bez zápachu a hypoalergenní. Má ekologický certifikát Ekotex Standard 100. Kvalita materiálu je zaručena certifikátem ISO–9002.

Ošetřování:

Nubuková kůže vyžaduje náležitou péči, aby si zachovala své funkční vlastnosti. Nejdříve je nutné materiál očistit pomocí suché houbičky, kartáčku z gumy nebo přírodního vlasu, určených k odstranění nečistot a zároveň vykartáčování slepených vláken. Vyhněte se promočení materiálu.

Pro oživení barvy lze na tento typ materiálu aplikovat speciální barvící prostředek (pěna, aerosol).

Pro péči o tento typ materiálu se nepoužívají obyčejné pasty nebo krémy, ale vhodné impregnační prostředky určené speciálně pro tento typ materiálu, nesmíme však zapomenout, že i bezbarvá impregnace může ztmavit barvu světlé kůže.

Prostředky doporučené pro ošetření:

Pro očištění syntetických povrchů z nečistot a prachu použijte speciální pěnu Kazar Cleaning Foam. Pěna odstraní z povrchu dříve nanesené vrstvy ochranných prostředků. Nečistěte syntetické povrchy pastou nebo krémem.

Doporučené prostředky pro péči: Kazar Cleaning Foam, Kazar Care & Shine.

Dodání a platba
Druhy plateb:

E-převod

Platba kartou Visa Platba kartou Mastercard

Platba v českých korunách

Oblast doručení:
Metody doručení:
Dodávky jsou doručovány do České republiky ve všední dny od pondělí do pátku, s výjimkou státních svátků.

Dodávka zdarma