Thinsulate™

Abychom zvýšili komfort používání našich výrobků, zejména v podzimní a zimní sezóně, zařadili jsme do naší kolekce modely obuvi s technologií Thinsulate ™.

Oteplující tkanina Thinsulate ™ je jedním z nejúčinnějších tepelně izolačních materiálů na trhu. Membrána nejenže lépe udržuje teplo uvnitř boty, ale díky použití moderních mikrovláken je také extrémně lehká a tenká, což zaručuje plnou svobodu pohybu. Izolace Thinsulate ™ byla vytvořena pro Vaše pohodlí a komfort.

Výhody materiálu Thinsulate ™ v našich botách:

  • Tepelná rovnováha - "prodyšnost" a mikrofiltrace. Jedinečná technologie mikrovláken Thinsulate ™ zajišťuje plnou prodyšnost materiálu, což zaručuje správnou tepelnou rovnováhu i při nízkých teplotách.
  • Trvanlivost oteplujících vlastností - unikátní mikrovlákna Thinsulate ™, která jsou 10 krát menší než běžná vlákna jiných oteplujících materiálů, prostřednictvím většího množství vzduchových polštářků, nejen poskytují nejlepší oteplující vlastnosti, ale také stálou pružnost, navzdory tlaku k němuž dochází během používání.
  • Bez zápachu a hypoalergenní - oteplení Thinsulate ™ je bez zápachu a hypoalergenní (bezpečné pro alergiky). Má ekologický certifikát Okotex Standard 100 a jeho kvalita je garantována certifikátem ISO 9002.

 Boty s membránou Thinsulate ™ jsou vybaveny technologicky vyspělou stélkou, která dodatečně izoluje chodidlo a zajišťuje ještě lepší udržení optimální teploty při používání obuvi a udržuje nohu suchou. Jednotlivé vrstvy vložky odpovídají za:

  • Ochrannou bariéru pro teplo, díky níž se chlad odráží směrem k zemi a teplo vzhůru směrem k chodidlu,
  • Přiměřenou měkkost, díky dodatečné tlumící pěně,
  • Tepelnou izolaci pomocí vysoce kvalitního flanelu.

 Naše výrobky jsou vybaveny oteplením Thinsulate ™ pro vaše pohodlí a komfort. Podívejte se >>